“No cóż”, czyli nowy singiel Rosalie. i Chloe Martini

Ciepła muzyczna łuna, która suszy zimową szarugę do ostatniej kropelki. Piosenka ratunek? Rosalie. i Chloe Martini wydają ejtisowy numer-klamrę do wydanego w maju 2023 r. albumu “Motherlode” (Def Jam Recordings Poland).

Nowy utwór Rosalie. kończy rozdział płyty “Motherlode”, w której artystka inspirowała się muzyką lat 70., 80. i 90.. „No cóż” to feel-good song, który rytmem i brzmieniem perkusji przypomina najlepsze czołówki seriali obyczajowych, z Ally McBeal na czele. Piosenka o czasie spędzanym ze sobą i odpuszczaniu, w sam raz do przypomnienia sobie wakacyjnego stanu, kiedy za oknem brakuje słońca.

fot. materiały prasowe

Tematem klipu jest codzienność, w której z pozoru nie dzieje się nic wyjątkowego. Kiedy jednak proste sytuacje i czynności zostają poddane lekkiemu zniekształceniu okazuje się, że jest w nich humor i urok. (…) Lekkość, romantyczność, vintyge’owe brzmienie i melodyjność to hasła, które bardzo trafnie opisują sound piosenki. Jedną z inspiracji był utwór zespołu Tears for Fears “Everybody wants to rule the World” oraz “Why,why,why” grupy SAULT. – opowiada o utworze Rosalie. 

 

Leave a Reply