Ralph Kaminski i Mery Spolsky w zaskakującym utworze “Pies i suka”

Ralph Kaminski i Mery Spolsky łączą siły, dzieląc się z fanami zaskakującym utworem. “Pies i suka” powstał z połączenia singli “Pies” oraz “Suka”. Autorem remixu jest No Echoes.

Pies” to piosenka z albumu “Bal u Rafała”. Towarzyszy jej głośno komentowany teledysk, w którym artysta wcielił się w rolę panny młodej. Z kolei “Suka” to rave’ovy utwór, do którego artystka stworzyła odważny teledysk zapowiadający jej nową „Erę Spolsky”. Ralpha i Mery, mimo że pochodzą z zupełnie różnych muzycznych światów, łączy bezkompromisowość i autorskie, odważne podejście do własnej twórczości.

fot. Adrian Kaczmarek

Do powstania remixu doszło z inicjatywy Ralpha, który zachwycony singlem “Suka”, wpadł na pomysł, aby połączyć go ze swoją piosenką “Pies”. No Echoes – producent, który na co dzień współpracuje z Mery Spolsky, w niesamowity sposób scalił te utwory, tworząc oryginalny dialog między artystami. Okazało się, że oba numery doskonale ze sobą korespondują i nawzajem się uzupełniają. Pod tytułowymi “Psem i suką” kryją się ludzie pragnący miłości, szukający bliskości i stabilizacji.

Piosence towarzyszy wizual stworzony przez Dawida Ryskiego i Dawida Grzelaka.

 

Leave a Reply