Nostalgia za przeszłością. Rozen z nowym utworem “Dzwony”

“Dzwony” to kolejny singiel, który zapowiada drugi album zespołu Rozen. Utwór jest kolejną częścią filmowej opowieści grupy.

Kolejna część filmowej opowieści Rozena jest już w streamingach. Premierowy utwór zatytułowany jest “Dzwony” i zapowiada drugi długogrający album zespołu, który ukaże się jeszcze w tym roku. Premierowemu utworowi towarzyszy klimatyczny klip, który dostępny jest na kanale YouTube zespołu.

fot. Wiktor Franko Photography

Rozen – jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny muzycznej, powraca z nowym materiałem. Pod koniec zeszłego roku artyści podzielili się z fanami nowymi singlami “Ból i drama” oraz “Ptaki”, którymi zapowiedzieli swoje nowe wydawnictwo. Ich drugi długogrający album ukaże się w pierwszej połowie tego roku.

Premierowy utwór zatytułowany jest “Dzwony” i opowiada o nostalgii za przeszłością, stracie i tęsknocie. Odkrywa kolejny fragment fabularnej układanki – opowieści dwójki bohaterów, spotykających się po latach. Tym razem poznajemy historię chłopaka, który wraca po latach w rodzinne strony. Miejsce jest doskonale znajome, ale równocześnie kompletnie obce. Spotyka tych samych ludzi, którzy są już kompletnie inni. Tej wciągającej opowieści towarzyszy zupełnie nowe i odświeżone brzmienie, którym grupa zaskakuje.

Nad utworem “Dzwony” od strony produkcyjnej czuwał Mateusz Hulbój – producent odpowiedzialny na odświeżone brzmienie grupy Rozen. Wpadająca w ucho melodia oraz pełen emocji tekst to efekty pracy Andrzeja Rozena – wokalisty i lidera grupy.

Numerowi “Dzwony” towarzyszy pełen emocji klip, w którym poznajemy więcej szczegółów tej przejmującej historii. Pisząc teksty swoich piosenek zwykle wyobrażam sobie nieistniejący film – komentuje Andrzej Rozen. Tym razem za sprawą reżyserki Oli Hulbój ten film stał się czymś realnym – dodaje.

 

Leave a Reply