Taneczny klimat lat 70. AGE CONNECT & ROCKAWAY z utworem “Sound Station”!

AGE CONNECT & ROCKAWAY przedstawiają taneczny singiel „Sound Station”. To prawdziwa podróż w klimat lat 70. i doskonałe rozpoczęcie karnawału.

Dziś przypada ważny kamień milowy w świecie muzyki, ponieważ dynamiczny kolektyw AGE CONNECT & ROCKAWAY połączył siły, aby nagrać swój debiutancki singiel zatytułowany „Sound Station”. Ten długo wyczekiwany utwór obiecuje zabrać słuchaczy w nostalgiczną podróż taneczną w stylu disco, oddając esencję tętniącej życiem sceny imprezowej lat 70.

AGE CONNECT & ROCKAWAY – współpraca doświadczonych muzyków, debiutują zbiorowo wydając „Sound Station”. Czerpiąc inspirację ze złotej ery disco, ich muzyka to połączenie zaraźliwych beatów, groovych rytmów i uduchowionych melodii.

Sound Station” to pulsujący hymn, który oddaje euforię parkietów disco z lat 70-tych. Utwór emanuje zaraźliwą energią, zapraszając słuchaczy do zanurzenia się w świecie rytmu i świętowania. Dzięki funkowym liniom basu, porywającym gitarowym riffom i urzekającym wokalom, AGE CONNECT & ROCKAWAY dostarczają nowoczesną interpretację ery disco, pozostając wiernymi jej istocie.

Sound Station” to nie tylko piosenka; to podróż w czasie i hołd złożony ukochanym stacjom radiowym i DJ-om, którzy ukształtowali muzyczny krajobraz lat 70-tych. Teksty opowiadają historię ulubionej stacji radiowej i DJ-a, który pełnił funkcję muzycznego przewodnika, jednocząc ludzi na parkiecie. To celebracja wspólnych doświadczeń, jakie tworzy muzyka, a „Sound Station” to hymn dla tych, którzy wierzą w siłę dobrego bitu.

AGE CONNECT & ROCKAWAY zapraszają Cię do dołączenia do nich w tej dźwiękowej podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem disco, czy nowicjuszem w tym gatunku, „Sound Station” gwarantuje niezapomniane wrażenia, które wykraczają poza czas.

Połącz się z AGE CONNECT & ROCKAWAY!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i publikacjami, śledząc Age Connect & Rockaway w mediach społecznościowych. Dołącz do rozmowy i podziel się swoimi emocjami, używając hashtaga #SoundStationDebut.

Więcej informacji na temat zespołu: www.age-connect.com

 

Leave a Reply