Magdalena Lasota prezentuje album Pamiętnik” [PATRONAT]

“Pamiętnik” to tytuł debiutanckiego albumu Magdaleny Lasoty, który ukazał się 19 stycznia pod naszym patronatem medialnym.

Pamiętnik” jest pierwszą płytą Magdaleny Lasoty, zabierająca słuchaczy w podróż po życiu i doświadczeniach wokalistki, które ukształtowały jej artystyczną duszę i pozwoliły zostać szczęśliwą, pełną pozytywnej energii kobietą. Powstanie każdego utworu wiązało się z innym etapem życiowym piosenkarki i opowieścią o osobistych przeżyciach, przemyśleniach, radościach oraz frustracjach. Ostatnie trzy single dodane jako bonus to swego rodzaju otwarcie nowego rozdziału życia i kariery, zapowiadające klimat, w jakim utrzymany będzie następny krążek artystki. Powstały we współpracy ze znanym producentem muzycznym Tabbem, co zmieniło nieco muzyczny kierunek artystki wciągając ją na bardziej rozrywkowe “wody”.

Kim jest Magdalena Lasota?

Magdalena Lasota jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która długofalowo współpracuje z wytwórnią ID Records, w ostatnim czasie docenioną zarówno w stacjach radiowych przez dziennikarzy jak i serwisie Spotify przez edytorów i słuchaczy. Swój głos szlifowała pod okiem największych autorytetów – Elżbiety Zapendowskiej, Mietka Szcześniaka, a także Kuby Badacha. Charakterystyczna barwa pozwala jej tworzyć w różnorodnych stylistykach, a jej pełen potencjał można usłyszeć na nadchodzącej płycie „Pamiętnik”. Magdalena zapewnia życiowe teksty z przekazem i zabawę stylami muzycznymi na każdym z utworów – „Nie lubię szufladkowania” – określa wprost artystka, czemu daje wyraz na swojej płycie.

Tracklista:

1. Pierwiastek szalonego umysłu
2. Kobieta doskonała
3. Warto żyć
4. Lament w odcieniu błękitnym
5. Mamo
6. 100 gramów miłości
7. Inferno
8. Korpoświat
9. Pozytywka
10. Power of Love
11. Obietnice
12. Awantura
13. Cukierki miętowe
14. Pajęczyna

 

Leave a Reply