Klimat lat 70. AGE CONNECT & ROCKAWAY z tanecznym utworem “Sound Station”! [RECENZJA]

AGE CONNECT & ROCKAWAY przedstawiają taneczny singiel „Sound Station”. To prawdziwa podróż w klimat lat 70. i doskonałe rozpoczęcie karnawału.

Po rozpoczęciu współpracy z Lidią Kopanią, zespół AGE CONNECT zaskoczył nowym utworem, który tym razem zdecydował się nagrać wspólnie z artystą występującym jako Rockaway. Można powiedzieć – “z nowym rokiem, nowym krokiem”, choć tak naprawdę grupa lubi łączyć taneczny rytm z klimatem tak silnie nawiązującym do lat 70. Nie jest to więc zupełnie odmienny kierunek muzyczny, choć czuć w tym świeżość i zapatrywania artystyczne, które nie są oderwane od współczesności. Pomogła w tym doskonała realizacja oraz zawodowstwo wszystkich twórców utworu “Sound Station“.

fot. okładka singla

AGE CONNECT potrafi więc umiejętnie spajać różne elementy, gdzieś na końcu kreujące ich własny styl. W tym otoczeniu doskonale odnalazł się wokalista, który zdecydował się na współpracę z zespołem, odnajdując właściwy vibe, tak mocno kształtujący ten przebojowy numer. Nie bez znaczenie jest ładnie uwypuklona linia melodyczna, która sprawia, że ten numer śpiewa się sam po kilkukrotnym przesłuchaniu. Do tego dochodzi jego nienachalnie podana forma, mieszcząca się w szeroko pojętym popie z elementami dance. Nie należy bać się jednak takiego anturażu muzycznego, bo jest profesjonalnie, a więc bez spłycania całości czymś przesadnie uproszczonym. To duża zaleta tego jakże piosenkowego kawałka, który otwiera kolejny rozdział w działalności grupy. Jak informuje sam band: “czerpiąc inspirację ze złotej ery disco, ta muzyka to połączenie zaraźliwych beatów, groovych rytmów i uduchowionych melodii.” I trudno się z tym nie zgodzić.

Tym samym ten numer staje się przyjemną propozycją na najbliższy karnawał. Jeżeli potrzebujecie pozytywnej energii i czegoś, co da Wam kopa do codziennego działania, to “Sound Station” jest do tego idealnie skrojony. Stylowo i klimatycznie. Tak trzymać Panowie!

[rec. Łukasz Dębowski]

*****

Słuchaj utworu “Sound Station” w serwisach cyfrowych: https://fuego.lnk.to/soundstation

Dziś przypada ważny kamień milowy w świecie muzyki, ponieważ dynamiczny kolektyw AGE CONNECT & ROCKAWAY połączył siły, aby nagrać swój debiutancki singiel zatytułowany „Sound Station”. Ten długo wyczekiwany utwór obiecuje zabrać słuchaczy w nostalgiczną podróż taneczną w stylu disco, oddając esencję tętniącej życiem sceny imprezowej lat 70.

AGE CONNECT & ROCKAWAY – współpraca doświadczonych muzyków, debiutują zbiorowo wydając „Sound Station”. Czerpiąc inspirację ze złotej ery disco, ich muzyka to połączenie zaraźliwych beatów, groovych rytmów i uduchowionych melodii.

Sound Station” to pulsujący hymn, który oddaje euforię parkietów disco z lat 70-tych. Utwór emanuje zaraźliwą energią, zapraszając słuchaczy do zanurzenia się w świecie rytmu i świętowania. Dzięki funkowym liniom basu, porywającym gitarowym riffom i urzekającym wokalom, AGE CONNECT & ROCKAWAY dostarczają nowoczesną interpretację ery disco, pozostając wiernymi jej istocie.

Sound Station” to nie tylko piosenka; to podróż w czasie i hołd złożony ukochanym stacjom radiowym i DJ-om, którzy ukształtowali muzyczny krajobraz lat 70-tych. Teksty opowiadają historię ulubionej stacji radiowej i DJ-a, który pełnił funkcję muzycznego przewodnika, jednocząc ludzi na parkiecie. To celebracja wspólnych doświadczeń, jakie tworzy muzyka, a „Sound Station” to hymn dla tych, którzy wierzą w siłę dobrego bitu.

AGE CONNECT & ROCKAWAY zapraszają Cię do dołączenia do nich w tej dźwiękowej podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem disco, czy nowicjuszem w tym gatunku, „Sound Station” gwarantuje niezapomniane wrażenia, które wykraczają poza czas.

Połącz się z AGE CONNECT & ROCKAWAY!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i publikacjami, śledząc Age Connect & Rockaway w mediach społecznościowych. Dołącz do rozmowy i podziel się swoimi emocjami, używając hashtaga #SoundStationDebut.

Więcej informacji na temat zespołu: www.age-connect.com

 

Leave a Reply