Ewelina Flinta przedstawia nowy singiel „DADA”!

Ewelina Flinta zaprezentowała tym razem energetyczny, rockowy singiel (tekst Budynia). Do utworu “DADA” powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Eweliny Flinty nie trzeba nikomu przedstawiać. Niesamowicie mocny głos, wiele niezapomnianych hitów. Teraz przychodzi z kolejnym, do którego tekst napisał legendarny Budyń.

“Dziś gdy nie ma Budynia dla mnie to szczególny przywilej, że mogę Wam pokazać, co stworzył.” „Dada to jeden z bardziej dynamicznych utworów, jakie znajdą się na albumie. Muzykę napisaliśmy z Radkiem Zagajewskim. Pomyślałam, że do takiej dynamiki idealnie pasowałby tekst Budynia (Jacek Szymkiewicz). To, co pisał zawsze budziło we mnie podziw i zadziwienie: jak on na to wpadł! Spotkaliśmy się, długo rozmawialiśmy, a po kilku dniach wysłał tekst. To trochę kąśliwie opisanie emocji, gdy między dwojgiem ludzi nie ma już ognia. On jest niczym sopel lodu, a w niej ogień nadal płonie, już nie dla niego, ale przede wszystkim dla siebie. To ciepło, które w niej drga, pcha ją w dalszą drogę i przygodę”. – Ewelina Flinta

 

Ewelina Flinta i Robert Cichy z wyjątkowym utworem “Na strychu”

Leave a Reply