Mela Koteluk prezentuje nowy singiel “Jestem stąd”

„Jestem stąd” to drugi singiel z nadchodzącego albumu Meli Koteluk.

Artystka prezentuje drugi singiel po entuzjastycznie przyjętej listopadowej premierze „Harmonii”.

fot. A. Zaborowska

Utwór powstał wraz z z Markiem Dziedzicem, cenionym producentem muzycznym, który współpracował z artystką przy poprzednich wydawnictwach – „Migracji” (2014) i „Migawce” (2018).

Czasami wydarzenia zewnętrzne i chaos informacyjny potrafią mocno zdezorientować. Moim antidotum jest ugruntowanie w ciele i w ten sposób odzyskuje swoje współrzędne. To moja sprawdzona praktyka i niezależnie od tego, jaka aktualnie panuje pogoda za oknem i jakieś nastroje wiszą w powietrzu, to jest element skutecznie stabilizujący. Kto wie, czy w tej karuzeli wokół Słońca i wokół własnej osi, to właśnie ciało nie jest najbezpieczniejszym miejscem w całym kosmosie. – mówi Mela Koteluk.

Piosence towarzyszy teledysk, którego reżyserem i autorem zdjęć jest ponownie operator filmowy Bartosz Nalazek. Choreografię stworzyła Aga Konopka (Move Picture), a animacje Michał Wit Kowalski. W nagraniach wzięli udział muzycy Marcin Ułanowski na perkusji, Michał Drozda na gitarze elektrycznej, Marek Dziedzic na gitarze akustycznej oraz Michał Pepol na wiolonczeli. Za mix i master odpowiada Marcin Szwajcer.

 

Mela Koteluk otwiera nowy rozdział. Posłuchaj utworu “Harmonia”

Leave a Reply