Kasia Stankiewicz i VNM gościnnie w utworze “700 nocy” Pawbeatsa

“700 nocy” to najnowszy singiel z albumu “DZIENNA” bydgoskiego producenta i kompozytora Pawbeatsa. W utworze gościnnie pojawili się Kasia Stankiewicz i VNM.

Duet Kasi Stankiewicz i VNM-a to kolejny utwór nagrany z całym zespołem Pawbeats Orchestra na tzw. “setkę”, czyli za jednym podejściem. Ten sposób rejestracji dźwięku to znak rozpoznawczy produkcji Pawbeatsa, który tą metodą już kilkanaście teledysków, m.in. na album NOCNA, który uzyskał niedawno status Złotej Płyty.

Premiera “DZIENNEJ” przewidziana jest na 19 stycznia. Na płycie pojawia się ponad 20 gości wokalnych, wśród których są m.in.: Ewa Farna, Zeamsone, Paluch, Mr Polska, Skubas, Sarius, Filipek i Roksana Węgiel.

fot. materiały prasowe

Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

 

Pawbeats zapowiada “DZIENNĄ”. Utwór “RYSY” z Zeamsone i Paluchem już dostępny!

 

Leave a Reply