Justyna Steczkowska z utworem “Witch-er Tarohoro”. Polska reprezentantka na Eurowizji 2024?

Justyna Steczkowska zaprezentowała singiel “Witch-er Tarohoro”, z którym chciałaby reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji w 2024 roku.

Do Eurowizji 2024 pozostało jeszcze kilka miesięcy. Tymczasem chęć wyjazdu na konkurs organizowany w Szwecji wyraziło mnóstwo polskich artystów. Wśród kandydatów do reprezentowania Polski znalazła się m.in. Justyna Steczkowska z utworem “WITCH-ER Tarohoro“.

fot. materiały prasowe

Piosenka artystki była po części inspirowana “Wiedźminem” Andrzeja Sapkowskiego, czyli sagą fantasy uchodzącą za “nasze dobro narodowe”. Warto tu wspomnieć, że dzięki grom CD Projekt Red i serialowi Netfliksa z Henrym Cavillem za granicą Polskę kojarzy się często właśnie z Geraltem z Rivii. Dlatego to nawiązanie może okazać się dobrym zabiegiem promocyjnym dla wokalistki.

WITCH-ER Tarohoro” został nagrany przez Justynę Steczkowską we współpracy z Hotelem Torino.

Na razie nie wiadomo, czy w 2024 roku preselekcje się odbędę. Pogłoski mówią o tym, że kandydat na Eurowizję zostanie wybrany odgórnie.

“Znalazłam w sobie siłę i odwagę, żeby zawalczyć o siebie w nowej muzycznej odsłonie. Ten utwór jest pierwszym wielkim krokiem w tę stronę. Mam 51 lat i świadomość kim jestem i dokąd chcę zmierzać. Tym utworem chcę Wam opowiedzieć o naszej słowiańskiej sile, odwadze i niezwykłej energii, która zaklęta jest w muzyce i słowach. “Jarga Drago Wese Trado Istra Wejar ValveLadodeja”… To właśnie niezwykłe słowiańskie słowa mocy, które wraz z piosenką będą dodawały Wam siły i odwagi. Będą Was otulały miłością i chroniły przed złą i ciężką energią. W tej piosence zawarta jest Nasza pierwotna siła tworzenia, kreatywności i prawdziwej mocy. Przekazuję Wam ten singiel z wielką miłością w podziękowaniu za te wszystkie lata w których jesteście razem ze mną. Z wdzięcznością ♥️♥️♥️Justyna Steczkowska.

 

Leave a Reply