Paweł Lisek prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Moment”!

W swoje 30 urodziny Paweł Lisek zaprezentował kolejny singiel pt. “Moment”, do którego powstał teledysk.

Utwór “Moment” to kontynuacja singla “Życie“. Za muzykę odpowiada Wojciech Kania a tekst napisał sam wokalista. Utwór opowiada o tym żeby iść własną drogą. Wsłuchać się w siebie, swoją intuicję. W teledysku możemy zobaczyć wędrówkę przez życie które ciągle trwa. Prosty przekaz video pozwala słuchaczowi skupić się na kompozycji oraz tekście utworu. Utwór został wydany przy współpracy Euphoria Entertainment.

Wokalista nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny utwór na 22 grudnia i będzie nosił tytuł  “Nic więcej”. Wyjdzie również animowany teledysk do tego singla.

fot. Marcin Chróst

*****

Paweł Lisek to utalentowany wokalista, który zyskał uznanie na polskiej scenie muzycznej. Jest znany m.in. jako organizator i pomysłodawca imprezy “III Weekend Kulturalny w Bolewicach,” która dostarczyła radości i kabaretowych przeżyć.

Jego muzyczne dokonania zostały dostrzeżone na wielu poziomach, w tym na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Filmowej, gdzie zdobył ważne miejsce. Paweł z powodzeniem brał również udział w międzynarodowych konkursach, zajmując 25 miejsce w Top 100 spośród tysięcy uczestników z 42 państw.

Artysta ma na swoim koncie wiele publikacji na portalach muzycznych oraz występy w telewizji. Współpracował z cenionym harfistą Michałem Zatorem, który wcześniej pracował z takimi artystami jak Edyta Górniak.

Paweł Lisek nie tylko zdobywał uznanie na scenie, ale także w mediach, co potwierdza jego rosnącą popularność i wpływ na krajową scenę muzyczną. Jego utwory często trafiają na listy notowań przebojów, a największym sukcesem było obecność utworu “Pierwszy Raz, Bądź Kim Chcesz I Życie” na ogólnopolskim radiu Wnet.

Za swoje wybitne osiągnięcia, Paweł został doceniony statuetką w kategorii kultura osobowość roku Głosu Wielkopolskiego. Jego muzyka wciąż zdobywa uznanie i przyciąga nowych fanów, a jego twórczość jest inspirowana intuicją i sercem. Paweł Lisek to artysta, który z powodzeniem podbija serca słuchaczy swoją wyjątkową muzyką i pełnym pasji wykonaniem.

 

Leave a Reply