Paulina Grochowska-Stekla prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Aż nadto”

“Aż nadto” to trzeci singiel. który zapowiada album “Źródła” Pauliny Grochowskiej-Stekla. Do utworu powstał zjawiskowy teledysk.

“Aż nadto” to nowy, trzeci już singiel Pauliny Grochowskiej-Stekla z nadchodzącej płyty “Źródła“. Nad płytą pracuje z producentem muzycznym Wojciechem Stekla z Sonigma Studio, prywatnie mężem artystki.

Paulina jest wokalistką, aktorką musicalową i dubbingową. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez kanał Studia Accantus, na którym wykonuje muzykę musicalową zyskując milionowe wyświetlenia.

fot. materiały prasowe

W 2023 roku wypuściła single pt. “Westchnienia” i “Smugi“, a jako trzeci pojawił się utwór pokazujący artystkę w innej odsłonie. Nowy singiel “Aż nadto” pokazuje problemy, z którymi człowiek zmaga się na co dzień. Przedstawia życie człowieka jako drogę, na której mierzyć się on musi z przeciwnościami, które potrafią wewnętrznie pozbawić sił. Podkreśla, że problemy zawsze są i będą, ale niekoniecznie każdy sobie z nimi radzi.

Teledysk, nacechowany jest symbolami. Kolor, kadr, ruch, podkreśla metaforycznie tekst utworu. Jest nieco mroczno i tajemniczo, ale nie brakuje dynamiki, tańca i ekspresji.

*****

Muzyka/Tekst: Wojciech Stekla

Wokal: Paulina Grochowska-Stekla

Produkcja/Miks/Mastering: Wojciech Stekla SONIGMA

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply