Piotr Cugowski prezentuje klip do utworu “Latarnik”!

“Latarnik” to nowa propozycja zapowiadająca drugi solowy album Piotra Cugowskiego, który ukaże się w 2024 roku. Teraz piosenka doczekała się teledysku.

„Latarnikiem otwieram drugi etap mojej solowej drogi. Celowo wybrałem ten utwór jako pierwszy do szerszego zaprezentowania chcąc dać sygnał moim odbiorcom, że jestem wierny swoim korzeniom i muzycznej tradycji, która we mnie tkwi. Latarnik na pewno nie jest utworem łatwym i lekkim, ale wierzę, że moja publiczność oczekuje ode mnie przede wszystkim rzeczy ważnych i ta myśl towarzyszy mi cały czas podczas tworzenia nowych piosenek” – mówi Piotr o swoim najnowszym singlu.

Bogate, gitarowe aranżacje i przejmujący, rockowy głos – wciąż jeden z najbardziej charakterystycznych na polskiej scenie muzycznej – to znaki rozpoznawcze Piotra Cugowskiego, które odnajdziemy w piosence „Latarnik”. To liryczna opowieść o poszukiwaniu nadziei w najtrudniejszych momentach zaśpiewana w niezwykle przejmujący i zapadający w pamięć sposób. Autorem muzyki jest Piotr Cugowski, a słowa napisał Wojciech Byrski.

fot. materiały prasowe

 

“Pewne emocje zostały przy tej płycie odświeżone” – nasza rozmowa z Piotrem Cugowskim

Leave a Reply