Shrine of Reflection z singlem tytułowym. Album EP “Life It All Came To An End” już dostępny!

“Life It All Came To An End” to tytuł nowego minialbumu duetu Shrine of Reflection. Ich muzyka to głęboki klimat i niestandardowe wykorzystanie gatunków związanych z rockiem progresywnym, post rockiem, gotykiem oraz ambientem. Singlem promującym to wydarzenie został utwór tytułowy.

Shrine of Reflection powstał w 2020 roku w Lublinie (z inicjatywy Mikołaja Batyry i Macieja Mirońskiego) i od tego czasu sukcesywnie wypuszczają w świat przeróżne, muzyczne fantazje, które (nawiasem mówiąc) nagrywają w 100% u siebie w domach, dość odważnie eksperymentując z brzmieniem i miksem.

fot. materiały prasowe

Tworzona przez duet muzyka, czerpiąca z takich gatunków jak progresywny rock, post rock, gotyk, folk i ambient, swym nastrojem i tekstami skłania słuchacza do pogrążenia się w refleksji i eksploracji swej własnej, intymnej krainy.

1 listopada tego roku światło dzienne ujrzał ich minialbum “Life It All Came To An End“, składający się z trzech kompozycji płyta o dość specyficznym brzmieniu i klimacie. Podsumowujący ją utwór tytułowy “A Life It All Came To An End” jest efektem ich fantazji o ostatnich chwilach w życiu człowieka. Główny bohater pogrążony we wspomnieniach z odległych lat nagle budzi się na backstage’u w teatrze, widząc grupę ubierających się ludzi. Chwilę później wszyscy pogrążeni w ostatnim tańcu swego życia żegnają się ze światem i bliskimi.

*****

Album dostępny na SPOTIFY.

 

fot. okładka EP

Leave a Reply