Doda z nagrodą MTV Europe Music Awards 2023 i klip do utworu “Nie otwieram oczu”

Najlepszą polską artystką MTV Europe Music Awards 2023 została Doda. W sieci pojawił się także teledysk do utworu “Nie otwieram oczu”.

Dla wszystkich głosujących Doda przygotowała nie lada niespodziankę. Klip do utworu „Nie otwieram oczu” stworzonego według jej scenariusza i wyreżyserowanego wraz z Michałem Pańszczykiem.

fot. materiały prasowe

Tymczasem AQUARIA Tour nie zwalnia tempa. Aqualiteja wypływa na wielkie wody i na prośbę fanów z całej Polski przyjedzie do Łodzi, centrum Polski. Najbliższy koncert już 20 stycznia 2024 w ATLAS ARENA! To jedyne na taką skale wydarzenie, które powstało w Polsce.

To nie jest zwykły koncert, to performance, który wprawia widza w osłupienie. Na jednej scenie, będą Państwo świadkami połączenia wielu sztuk: muzyki, tańca, rzemiosła, teatru i kultury audiowizualnej. To wszystko opakowane popkulturową otoczką z najwyższej półki. Doda w swojej najlepszej formie z udziałem najlepszych artystów, wciągną Państwa w głębiny jej umysłu. To wyjście ze schematów, przekroczenie granic, to akt odwagi i popis niezwykłej kreatywności. Polska w końcu przestaje być pretekstem do robienia małych rzeczy.  Po wyjściu z Aquaria Tour, zmienia się perspektywa, bo Doda podczas show dzieli się z widzem, swoją receptą na wolność.

Dla tych, który utworów artystki chcą posłuchać w domowym zaciszu, ukazała się długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA”. Zawiera dodatkowo pięć zupełnie premierowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego oraz Bedoesa 2115.

 

Leave a Reply