Karolina Jop z albumem “Żenada EP”. Posłuchaj singla “Autotune”

“Żenada EP” – taki tytuł nosi nowy album młodej wokalistki Karoliny Jop. To śmiałość młodego głosu w obliczu społecznej presji. Jednym z singli promujących to wydarzenie został utwór “Autotune”, do którego powstał teledysk.

W erze internetu i mediów społecznościowych, życie młodej osoby może stać się prawdziwym wyzwaniem. Właśnie o tym opowiada “Żenada EP” Karoliny Jop, która śmiało wyraża swoje przemyślenia i uczucia na temat współczesnych dylematów, z którymi borykają się młodzi ludzie. Ta dwudziestoletnia wokalistka i autorka tekstów podsumowuje pewien etap swojego rozwoju, wnosząc do naszych głośników cztery wyjątkowe utwory, pełne emocji i odwagi.

fot. materiały prasowe

Przeciwstawienie się przymusom społecznym

Żenada EP” to muzyczna odyseja przez problemy, z jakimi borykają się młodzi ludzie na co dzień. Karolina Jop stawia czoła tematom takim jak trudności w nawiązywaniu relacji, presja związana z wyglądem i zachowaniem, a także wszechobecne poczucie “żenady,” które towarzyszy nam każdego dnia. Wydając to wydawnictwo, artystka wyraźnie manifestuje swoje przekonanie, że każdy z nas powinien żyć na swoich własnych zasadach, bez wpływu obcych oczekiwań czy opinii.

“Autotune” – singiel z głębszym przesłaniem

Singiel “Autotune” pełni rolę głównego motywu przewodniego “Żenada EP“. To utwór, który w wyjątkowo chwytliwy sposób opowiada o potrzebie oderwania się od społecznych wymagań i wpływu mediów społecznościowych. W słowach Karoliny Jop“odkłada telefon, to jej zielony detox, to jej autotune”, odzwierciedla ona dążenie do poprawy jakości życia, pozbycia się fałszywego obrazu rzeczywistości, który często kreowany jest w sieci. To manifest sprzeciwu i odcięcia się od opinii innych, a jednocześnie zachęta do odważniejszego bycia sobą.

Kreatywna współpraca i produkcja

Tworzenie “Żenada EP” było możliwe dzięki współpracy z utalentowanym producentem DEL8. Ich synergia przyniosła dźwięki, które trafiają w najgłębsze zakamarki emocji słuchacza. Karolina Jop nie była sama w tworzeniu tekstów; wsparcie w tej dziedzinie oferowali m.in. Arek Kłusowski i inni utalentowani twórcy.

“Autotune” – teledysk i wizualny manifest

Żenada EP” nie ogranicza się tylko do muzyki. Singiel “Autotune” doczekał się także wizualnego przekazu w postaci teledysku, który powstał we współpracy z LOFT 2.2.5. Wizualna strona utworu doskonale oddaje jego przesłanie i manifestuje sprzeciw wobec społecznych presji i presji na bieżące tempo życia.

“Żenada EP” Karoliny Jop to odważne i inspirujące wydawnictwo, które dociera do serc młodego pokolenia. Przez cztery wyjątkowe utwory, artystka wyraża swoje przemyślenia na temat współczesnych problemów i zachęca do bycia sobą w obliczu presji społecznej. Singiel “Autotune” i jego teledysk, to manifesty sprzeciwu i zachęty do odcięcia się od wpływu mediów społecznościowych.

Żenada EP” to nie tylko muzyka, to także odważna deklaracja, że warto być autentycznym i niezależnym, niezależnie od tego, co mówią inni. Karolina Jop udowadnia, że “żenada” to jedynie to, co nas ogranicza, a nie to, kim jesteśmy. Przygotujcie się na muzyczną rewolucję!

*****

Posłuchaj we wszystkich serwisach streamingowych https://adm.ffm.to/zenada

 

Leave a Reply