T.Love prezentują klip do utworu “To chyba miłość jest”. Uwaga – idą Święta!

Ukazał się klip do pierwszej świątecznej piosenki T.Love zatytułowanej „To chyba miłość jest” z ekskluzywnymi fragmentami filmu „Uwierz w Mikołaja”.

Ta piosenka to hymn na cześć miłości ze wszystkimi jej obliczami – i tym słodkim, i tym mniej pogodnym. Poza tym nie da się zaprzeczyć, że długie zimowe wieczory i atmosfera świąt sprzyjają okazywaniu sobie miłości bardziej niż jakiekolwiek Walentynki. Jak śpiewa Muniek „kiedy pada śnieg, tulisz się jak dziecko”.

fot. Jacek Poremba

Czego chcieć więcej na Święta? Wzruszających, ciepłych historii pełnych dobrego humoru, które choć oderwą nas od codzienności. T.Love najnowszym singlem zaprasza do kina! Piosenka promuje film „Uwierz w Mikołaja”.

Komedia „Uwierz w Mikołaja” jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”), a za kamerą stanęła reżyserka Anna Wieczur („Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”). W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

 

 

Leave a Reply