LemON prezentuje nowy utwór “Chamski”!

“Chamski” to nowy singiel zespołu LemON, do którego powstał teledysk. Utwór zapowiada kolejną płytę grupy, która ukaże się 23 listopada.

„PIATKA” to wyjątkowy album, kolejna odsłona grupy, która charakteryzuje się szczerością na scenie. Przy produkcji płyty zespół po raz pierwszy podjął się współpracy z producentem i do wspólnej podróży zaprosił Bogdana Kondrackiego – czołowego producenta polskiej sceny muzycznej.

Autorskie utwory z charakterystycznymi dla LemON emocjonalnymi tekstami, charyzmatycznym i porywającym wokalem oraz kompozycjami, które oddają osobisty charakter utworów.

fot. materiały prasowe

Wydawnictwo promowały także wcześniej opublikowane single pt. „Ptaki” oraz „Dużo Ciebie mi”, które z powodzeniem przyjęły się wśród słuchaczy, którzy mogli usłyszeć je przedpremierowo na koncertach formacji.

W preorderze piąty album dostępny jest w pakiecie z płytą „LemON – Live Akustycznie” zawierającą wybór największych przebojów zespołu połączonych z tzw. „utworami wybranymi” w wyjątkowych akustycznych aranżacjach na żywo, które często powodują ciarki na całym ciele.

Nagrania zarejestrowane zostały podczas akustycznej trasy z okazji 10-lecia zespołu i są odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów o takie wydawnictwo.

 

Leave a Reply