Alicja i Chloe Martini we wspólnym utworze “Zaczekam”

“Zaczekam” to kolejny nowy utwór Alicji, który tym razem powstał we współpracy z Chloe Martini.

To kolejna piosenka, która pokazuje sensualność i dojrzałość artystyczną młodej artystki.

Zaczekam” to drugi po “Stój” singiel z nowego repertuaru Alicji, który tworzyła przez ostatnie miesiące. Z każdą premierą artystka ujawnia słuchaczom swoje prawdziwe artystyczne oblicze, które pokazuje co tak naprawdę gra w jej duszy. Przy tworzeniu numeru ponownie pracowała z Chloe Martini.

Muzycznie “Zaczekam” to bezkompromisowe przedstawienie tego co najbardziej kochamy w muzyce R&B, czyli sensualność, groove i harmonie, które nas poruszają. – mówi producentka.

fot. materiały prasowe

Tekst piosenki wypłynął ze mnie w całości, gdy tylko Chloe Martini puściła mi tę muzykę. Coś takiego zdarzyło mi się po raz pierwszy i dodaje to wyjątkowości temu utworowi. Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna i osobista, ponieważ jest ona tak naprawdę moją rozmową samą ze sobą – zdradza Alicja.

Alicja to jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Rozkochuje swoich słuchaczy w brzmieniach muzyki R’n’B oraz soul, a w jej nowych utworach usłyszymy autorskie teksty opierające się na osobistych doświadczeniach. Wraz z kolejnymi singlami i trwającą pracą nad debiutanckim albumem poznajemy ją jednak na nowo, jako dojrzałą artystkę.

 

Leave a Reply