Natalia Szroeder z coverem “You Are My Sunshine”

Natalia Szroeder zaprezentowała nową interpretację kultowego utworu “You Are My Sunshine”, który wraz z teledyskiem zabiera fanów do świata gry Layers of Fear.

“You Are My Sunshine” to owoc współpracy studia Bloober Team z Natalią Szroeder i Warner Music Poland, stanowi nową interpretację znanego amerykańskiego utworu, który w przeszłości zdobył sławę dzięki twórczości Johnny’ego Casha. Nowa wersja piosenki łączy w sobie eteryczną wokalizę z delikatnymi dźwiękami fortepianu, wzbogaconymi o subtelną elektronikę.

fot. Julek Talandziewicz

Coverowi towarzyszy mroczny teledysk w reżyserii Piotra Babieno, inspirowany światem i motywami z gry. Zarówno film, jak i gra, ukazują skomplikowane relacje artysty ze sztuką. To wizualna uczta, która ujawnia, jak duże poświęcenie kryje się za dążeniem do doskonałości.

Marzyłam o tym, by kiedyś sprawdzić się w gatunku grozy. Od lat jestem miłośniczką przebiegającego po ciele niepokojącego dreszczyku. Jestem niesamowicie podekscytowana, bo dziś spełnia się jedno z moich marzeń! Zagrałam w horrorze! I zaśpiewałam. – tak o udziale w projekcie mówi Natalia Szroeder

Wspólnie z Natalią pragnęliśmy stworzyć coś niezwykłego. Natalia jest jedną z najzdolniejszych piosenkarek młodej sceny muzycznej, Zależało nam bardzo, aby usłyszeć jej głos w nowej interpretacji tego utworu, ponieważ wierzyliśmy, że doda mu tajemniczego charakteru, i tak też się stało. Fani wiedzą, że “Layers of Fear” to hołd dla artystów, i ten cel towarzyszył nam zarówno w procesie tworzenia coveru, jak i teledysku. Relacja ze sztuką bywa piękna, ale niełatwa. Dążenie do wielkich rzeczy zawsze wymaga poświęcenia. Mam nadzieję, że to będzie miły prezent zarówno dla fanów gry, jak i fanów Natalii. Dodam, że to wyjątkowy rok dla studia, i przygotowujemy dla naszej społeczności wiele urodzinowych niespodzianek. – powiedział Piotr Babieno, Prezes studia Bloober Team.

Poza teledyskiem studio zapowiada nową, darmową (dla właścicieli) zawartość do gry Layers of Fear, która pojawi się już 24 października, w dzień urodzin studia.

 

Leave a Reply