Solowy akt. Koncert izdeba we Wrocławiu [FOTORELACJA]

6 października 2023 we Wrocławiu odbył się koncert Pawła Izdebskiego, występującego obecnie jako izdeb. Poniżej można znaleźć naszą fotorelację z tego wydarzenia.

izdeb to deszczowe harmonie łączące w sobie akustyczny ambient i przytłaczający przester gitary. Solowy akt, w którym niepokój łączy się z nadzieją, tworząc przestrzeń do szukania swojej prawdy. To piosenki, które przypominają o tym, że na każde nierozwiązane historie, czekają już szczęśliwe zakończenia. Słuchać po zmroku.

fot. Adrian Kaczmarek

Paweł Izdeb Izdebski – songwriter, gitarzysta i wokalista. Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy „Książę naiwności i „@strach”, jest zdobywcą złotej płyty i fryderyka z zespołem Ralpha Kamińskiego za album “KORA”. Uczestnik takich festiwali jak Opener Festival, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, London Sofar, Orange Festival. Były wokalista Studia Accantus a obecnie aktor musicalowy w spektaklu „Once” w Teatrze Muzycznym Roma. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale piosenki estradowej.  Tworzy samozwańczy gatunek Space-pop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i przestrzennej.

 

fot. Adrian Kaczmarek

 

 

Leave a Reply