Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka? Martwy piksel prezentuje nowy singiel “Agnieszka”

Utwór “Agnieszka” to drugi singiel artysty występującego jako Martwy piksel. Warto posłuchać, będziecie zaskoczeni.

W jakim społeczeństwie żyjemy? Za czym tak naprawdę gonimy? Czy ktoś podświadomie podsuwa nam scenariusz?

Agnieszka nie dała się omamić. Wybrała swoją ścieżkę i tak — już tutaj nie mieszka. Na moment jeszcze wraca, by spotkać Martwego piksela i pomóc mu w swojej podróży. Agnieszka to alegoria odwagi do zmiany, braku obaw o trudności i konsekwentnej pracy nad sobą. Agnieszka jest wolna i Martwy piksel dąży od niej. Ona ma cechy, które szczególnie teraz są na wagę złota.

fot. materiały prasowe

Piosenka “Agnieszka” to drugi, po “Kolejnym pierwszy razie”, singiel z albumu Martwy piksel. Brzmienie i tekst zmieniają się o 180 stopni i niczym punkowe pogo wdzierają w głowę słuchacza i popychają do działania.

– Tu nie ma wymówek, tu nie ma czasu siedzieć na dupie. Mamy zbyt mało czasu na życie, by dać się zaszufladkować i żyć po sznurku — wyjaśnia twórca. Martwy piksel wierzy, że odpowiedni poziom empatii do siebie i świata jest w stanie odkryć swoje unikalne podejście do życia.

Ponownie, twarz artysty pozostaje ukryta za pikselami, a sama piosenka zagościła na redakcyjnej playliście Fresh Finds Polska.

Martwy piksel to człowiek, który świadomie nie pokazuje twarzy. Dla niego to nie twarz ma być przekazem, a treść i emocje, które niosą piosenki. Projekt swój początek miał w 2021 roku, a teraz nadeszła jego druga odsłona.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply