Doda z reedycją albumu “AQUARIA”. 5 nowych piosenek!

Z okazji osiągnięcia statusu podwójnej platyny, Doda ogłosiła wydanie reedycji albumu „AQUARIA”.

Już 4 października długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA” zawierająca dodatkowo pięć zupełnie nowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego oraz Bedoesa 2115. Do reedycji przygotowana została zupełnie nowa oprawa graficzna i poligrafia.

Promocji albumu towarzyszą spektakularne koncerty w ramach trasy Doda. Dream Show – AQUARIA tour, które wyprzedały się w zaledwie kilka godzin! Na samym albumie nie zabraknie podwójnie platynowego hitu „Melodia ta”, platynowych „Fake Love”, „Don’t Wanna Hide”, „Zatańczę z aniołami”, „Pewnie już wiesz” oraz złotych „Wodospadów”.

fot. okładka płyty

DODA – od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa oraz zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą.

AQUARIA – wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna, by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego. Na czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet. Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia… Album jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że Królowa jest tylko jedna. Ściskając w dłoni trójząb Posejdona z siłą wodospadu AQUALITEJA uderza w serce słuchacza.

Tracklista:
01. Fake Love
02. Don’t Wanna Hide
03. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
04. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
05. Melodia ta
06. No Rush with Jhn McFly
07. Do It Like I Want It
08. Pewnie już wiesz
09. Drinking
10. Tylko Ty i ja
11. Wodospady
12. Zatańczę z aniołami
13. Chcę Cię coraz więcej
14. Nie otwieram oczu
15. Mama
16. Nie żałuję ft. Smolasty
17. I’m not loving it
18. Dom ft. Bedoes 2115

 

Leave a Reply