Kępiński >|< Kowalonek prezentują kosmiczny utwór "Planety"

Kępiński >|< Kowalonek prezentują swój nowy, kosmiczny singiel  „Planety”. Utwór z gościnnym udziałem Pauliny Gałązki zapowiada debiutancki album duetu.

Planety to historia przyszłości, gdzie sztuczna inteligencja staje się nie tylko inteligentna, ale także pełna zmysłowości, uczuciowości i emocjonalności. To spotkanie ludzkich i sztucznych światów w jednym hipnotyzującym utworze scalonym szeptem i tchnieniem nieziemskiej – Pauliny Gałązki. Po jasnej stronie wszechświata – spotkajmy się. – mówią o singlu artyści.

fot. materiały prasowe

Premiera albumu duetu Kępiński >|< Kowalonek zaplanowana jest na jesień tego roku. Elektryzujący materiał tych dwóch wyjątkowych artystów jest połączeniem elektroniki, muzyki klasycznej, indie oraz synth popu. Całościowo to mieszanka unikalnego brzmienia łączącego estetyki lat 80. i 90. Artyści wcielając się w role przybyszów z innej galaktyki, pragną poruszyć serca Ziemian żyjących szybko i niezdrowo, często zapominając o nadrzędnych wartościach. Utwory na albumie to rozważanie o relacjach, emocjach i człowieku jako istocie szczególnej. To również pewnego rodzaju rozprawka o kondycji naszej planety, o zagrożeniach jakie niesie ingerencja człowieka w środowisko.

Duet Kępiński >|< Kowalonek to dobrze znani oraz doświadczeni na polskiej scenie artyści. Miro Kępiński jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu “Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku. Michał natomiast jest kompozytorem, tekściarzem oraz głosem najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również w elekronicznym Mikrobi.t. Razem tworzą połączenie, które owocuje zaskakującymi produkcjami niespotykanymi do tej pory na rodzinym rynku muzycznym.

 

Kępiński >|< Kowalonek i Mery Spolsky z utworem "100 pytań do"

Leave a Reply