Klubowo-taneczna odsłona Neodym. Utwór “Overdose” już dostępny!

Utwór “Overdose” Neodym jest zapowiedzią nowego etapu artystki, która czyni ukłon w kierunku nurtu elektronicznej muzyki tanecznej (EDM). To jednocześnie pierwsza realizacja, za którą w pełni odpowiada wokalistka.

„To dla mnie ogromny przełom na mojej muzycznej drodze, będąc obecnie nie tylko autorką tekstów oraz ale i kompozytorką nowych piosenek” – jak informuje artystka i dodaje:

“Praca nad kolejną płytą mnie uskrzydla! To ogromne zmiany brzmieniowe, rytmiczne. Tworzę ten materiał aby pupubliczność mogła ze mną tańczyć i szaleć na koncertach. Marzy mi się taka klubowa masowa hipnoza w rytmie dance i lekkiego house.”

fot. materiały prasowe

 

Neodym planuje mocnym oraz zdecydowanym krokiem oraz pozytywną energią zrewolucjonizować muzyczny rynek.

W październiku artystka została zaproszona do Japonii na „Kansai Music Conference”, gdzie zaprezentuje utwory ze swojej solowej płyty. Dyskografia Neodym obejmuje jeden album studyjny oraz jeden remiks. Jej debiutancki album „60” ukazał się w lipcu 2023 roku. Album powstał we współpracy ze znakomitymi producentami Bartoszem Szczęsnym oraz Mateusz Kosmacińskim, który również towarzyszy artystce podczas koncertów.

 

Neodym – “60” [RECENZJA]

 

Leave a Reply