MIUOSH i Natalia Szroeder we wspólnym utworze “ŻURAWIE”

MIUOSH zaprezentował kolejny singiel z nowej płyty nagrany wspólnie z Natalią Szroeder. Utwór “ŻURAWIE” znajdzie się na nowej płycie artysty, która ukaże się 22 września.

Pierwsze od czterech lat solowe wydawnictwo MIUOSHA trafi do sprzedaży 22 września.

Utwór „ŻURAWIE” to pierwsza współpraca MIUOSHA z Natalią Szroeder. Singiel podkreśla ponadgatunkowość krążka „POCZĄTEK” i śmiałe sięganie MIUOSHA po to co w muzyce najlepsze, nie oglądając się na gatunki i konwencje. Wyreżyserowany przez Mateusza Znanieckiego teledysk do utworu pokazuje urywki z codziennego życia uchwycone przy pomocy telefonu.

fot. materiały prasowe

To też opowieść o rozumieniu świata i rzeczy na nowo, co stanowi oś najnowszego albumu MIUOSHA. Na krążku artysta mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim.

Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent, będzie promować swój najnowszy krążek w najciekawszych salach Polski, do których zawita z muzykami z FDG.Orkiestry w poszerzonym składzie. Jak zawsze towarzyszyć mu będą wyjątkowi goście, którzy i tym razem świadczą o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka będzie można usłyszeć: Błażeja Króla, Piotra Ziołę i Natalię Szroeder.

 

MIUOSH i Piotr Zioła w utworze “NIKT”

Leave a Reply