Stach Bukowski z nowym utworem “Pomorskie Vegas”

Niecałe trzy tygodnie temu Stach Bukowski podzielił się z fanami numerem “Tusz kolorowy”, a już zespół wypuścił nowy singiel. Piosenka zatytułowana “Pomorskie Vegas” jest kolejną zapowiedzią ich nadchodzącego albumu.

Stach Bukowski dzieli się kolejną muzyczną propozycją. Artyści wypuścili dziś piosenkę “Pomorskie Vegas”. Jest to utwór o lekko gangsterskim i łobuzerskim zabarwieniu, który łączy w sobie ponadczasowe rockowe brzmienie oraz świeżość i nowoczesność. „To co w Vegas, zostaje w Vegas” – nie inaczej w przypadku polskiego wybrzeża, które dostarcza nam wiele przeróżnych doznań. O części z nich czasem wolelibyśmy nie mówić… – komentuje Stach Bukowski – wokalista i perkusista grupy.

fot. Ola Bodnaruś

Nowemu singlowi towarzyszy klimatyczne video. Teledysk powstał we współpracy z Michałem Sierakowskim.

„Pomorskie Vegas”, to kolejny singiel po “Gdy samotnie pędzę” oraz dobrze przyjętym „Tuszu kolorowym”, zapowiadający nowy materiał Stacha Bukowskiego. To następna dawka ich ponadczasowego rockowego brzmienia. Nadchodzący materiał zespołu to efekt kolejnej współpracy z Marcinem Borsem – jednym z czołowych polskich producentów muzycznych. Wcześniej artyści pracowali wspólnie nad EPką “Chwila”.

 

Leave a Reply