Monika Susłyk Band debiutuje albumem “Wszyscy (nie)moi mężczyźni” [PATRONAT]

“Wszyscy (nie)moi mężczyźni” to tytuł konceptualnego minialbumu Moniki Susłyk i towarzyszącego jej zespołu. Płyta ukazała się 1 września pod naszym patronatem medialnym.

Monika Susłyk Band – poznali się w 2018 roku podczas tworzenia lokalnego projektu Gospel. Przez dwa lata koncertowali z coverowym materiałem, a od 2020 roku rozpoczęli pracę nad autorskimi piosenkami. Występowali m.in. w telewizji wielkopolskiej, na bydgoskich juwenaliach, wielu festiwalach (m.in. Powidz Jam Festiwal), koncertach plenerowych i w klubach muzycznych.

fot. Izabela Smigiel

Ich debiutancki singiel „Co przyniesie jutro”, wydany w listopadzie 2022 roku jest grany w takich rozgłośniach radiowych, jak np radio Niepokalanów, Radio Opole, Radio Wnet czy InneRadio, gdzie w ostatnim tygodniu listopada zdobyli tytuł debiutanta tygodnia dzięki głosowaniu słuchaczy.

12 stycznia ukazał się ich drugi singiel „Minął już rok”, który wybrzmiał m.in. w Radiu Bemowo, Radiu Chicago. Zyskał także wysokie notowania na instagramowej liście przebojów Tomasza Ochoty. 27 kwietnia 2023 roku ukazał się najnowszy singiel pt. “Zaprzeczenie”, a 30 czerwca 2023 czwarty singiel “Dwoje troje”.

Każdy z nich ma także na swoim koncie różne wydarzenia: Monia współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Darią Zawiałow, Pauliną Przybysz i Krzysztofem Cugowskim, męska część zespołu wielokrotnie występowała jako zespół towarzyszący gwiazdom Jazzonalii i Bluesonalii w Koninie np. Dorota Miśkiewicz, Stanisław Sojka.

Album “Wszyscy (nie)moi mężczyźni kupisz tutaj: https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/MSBand

*****

SKŁAD ZESPOŁU:
Monika – wokal, skrzypce
Filip – instrumenty klawiszowe
Paweł – gitara basowa
Nikodem – perkusja

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply