Sylwia S prezentuje debiutancki album “Mów mi Narcyz”

“Mów mi Narcyz” to tytuł pierwszego albumu wokalistki i songwriterki – Sylwii S, który powstał w wyniku współpracy z producentem muzycznym – Adamem Zarzyckim. W sieci pojawił się już także nowy utwór spoza płyty zatytułowany “Plan”.

Sylwia S jest wokalistką, songwriterką, absolwentką warsztatów muzycznych w MDK w Częstochowie oraz MOK w Zawierciu. Swoją solową działalność rozpoczęła w 2012 roku, publikując pojedyncze single. Ma na koncie projekty hip hopowe oraz elektroniczne. W 2020 roku rozpoczęła współpracę z Adamem Zarzyckim producentem muzycznym, autorem i twórcą teledysków, współzałożycielem częstochowskiego Projektu 42-200 – wspólnie stworzyli artystyczny kolektyw, dzięki któremu powstał jej debiutancki album (Adama kolejny) „Mów mi Narcyz“.

fot. Adam Zarzycki

Stworzyli go w całości wraz z Miejskim Domem Kultury w Częstochowie, który od wielu lat jest dla niej niezwykle bliskim miejscem. Na album składa się 8 utworów, które wprowadzają słuchacza w świat głębokich emocji. Produkcja skupia się wokół hip hopu, delikatnie przytulając się do bardziej popularnych gatunków. Nie brakuje w niej nawiązań do elektroniki. Teksty natomiast prowokują do refleksji, spojrzenia w głąb własnych lęków, pasji i miłości – próbując rozwiązać zagadki własnego Ja.

Rok po wydaniu pierwszego albumu rozpoczęli promocję kolejnej dawki utworów – Zaczęliśmy od singla „Plan”, do którego również powstał teledysk.

„Plan” to utwór, który jest moją wewnętrzną motywacją, którą nareszcie wypowiedziałam na głos. To jeden z najważniejszych tekstów jakie napisałam, ponieważ zawsze gdy zaczynam w siebie wątpić, myślę o tym, że przecież powiedziałam to na głos – „idę po swoje, jestem Panią swojego losu”. Skoro wypowiedziałam to głośno, nie mogę się teraz wycofać. To bardzo motywuje do dalszego działania.

Ich najnowsze utwory, które sukcesywnie będą publikowane, podobnie jak pierwszy singiel – Plan, będą bardziej zdecydowane w warstwie tekstowej. Artystka poznała swoje wnętrze i wiem na co ją stać, na co zasługuje, a także co jest dla niej naprawdę ważne. Poznała także swoje słabości, z którymi zaczyna się oswajać. Wie, że wielu słuchaczy będzie mogło się identyfikować z tymi utworami i ma nadzieję – odnaleźć wewnętrzną siłę.

 

Leave a Reply