Kasia Lins z kolejnym nowym singlem “Nieba nie ma”

“Nieba nie ma” to już trzecia odsłona nowego albumu Kasi Lins, który ukaże się jesienią.

Artystka w najnowszym utworze odkrywa przed słuchaczem kolejny rozdział opowieści o skomplikowanej damsko-męskiej relacji, podszytej śmiercią i mroczną tajemnicą. Historia ta stanowi motyw przewodni długo wyczekiwanego trzeciego studyjnego albumu artystki, który ukaże się już tej jesieni.

fot. Ola Bodnaruś

Kasię po raz pierwszy w roli zabójczej femme fatale zobaczyć można było w utworze „Po trupach do ciebie”, który otworzył nowy rozdział po trzyletniej przerwie wydawniczej artystki. Drugim singlem był zaś elektryzujący duet z WalusiemKraksąKryzys, zatytułowany „Do śmierci mamy czas”. Kasia w nowej dosłownie zerwała z mrokiem i postanowiła odkryć swoją bardziej kobiecą stronę, pozostając jednak wierną tajemniczości i ekscentryczności, za którą pokochali ją fani.

Artystka przyzwyczaiła fanów do budowania nie tylko konceptualnych albumów, ale i przenoszenia ich w swój świat podczas występów na żywo. Nowe wcielenie Kasi będzie można poznać bliżej już niedługo, bowiem artystka od października rusza w Zabójczą Trasę koncertową.

10.10 – Toruń – CKK Jordanki
21.10 – Gliwice – Prezero Arena Gliwice (Mała Scena Areny)
22.10 – Kraków Klub Spotkań Poczta Główna
04.11 – Poznań Tama
05.11 – Wrocław Stary Klasztor
15.11 – Gdańsk Teatr Szekspirowski
16.11 – Sztum KinoTeatr (TRIO)
17.11 – Elbląg Biblioteka Elbląska (TRIO)
19.11 – Białystok Zmiana Klimatu
24.11 – Lublin Klub dom Kultury
26.11 – Warszawa Stodoła
08.12 – Łódź Wytwórnia

 

Leave a Reply