Piotr Prysiaznik z kolejnym singlem. Posłuchaj utworu “A gdyby tak”

“A gdyby tak” to nowy utwór, który pochodzi z powstającego właśnie albumu “Otwórz mój świat” Piotra Prysiaznika. Do singla powstał teledysk.

Piosenka “A gdyby tak” zachęca do zmiany sposobu życia, zwolnienia i zajrzenia w głąb siebie. Tylko to może nadać stan wewnętrznej równowagi, przywracając stabilizację emocjonalną. Oddalając się od tego, co serwuje nam współczesna cywilizacja, znów możemy zacząć doceniać to, co w życiu najważniejsze przy jednoczesnym porzuceniu bagażu złych doświadczeń. Początek zmian symbolizuje wiosna, która w piosence ma istotne znaczenie. To dzięki niej mamy ponowną możliwość czerpania radości z otaczającego nas świata.

fot. materiały prasowe

 

“Beztroska jak wiosna nie musisz ciągle tak gnać to nasza szansa nadgonić stracony czas, w żagle szczęścia powiał wiatr, mamy jeszcze tyle pięknych lat.”

*****

Piotr Prysiaznik prezentuje się nie tylko jako artysta, ale także jako autor tekstów i kompozytor. Jego największą inspiracją jest sentyment do syntezatorów lat 80-tych oraz fascynacja brzmieniami perkusji.

Słuchaj utworu “A gdyby tak” w serwisach cyfrowych: https://distrokid.com/hyperfollow/piotrprysiaznik/a-gdyby-tak

*****

Muzyka: Piotr Krzysztof Prysiaznik

Słowa: Piotr Krzysztof Prysiaznik

Mix i Mastering: Bartek Pych – Hugizrecords

Nagranie zrealizowano w Gierkestudio Berlin

Realizacja wideo: rotorvideos.com

 

Leave a Reply