Tomasz Ziętek zapowiada solowy album. Singiel “Your Kiss” już dostępny!

Tomek Ziętek przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego, solowego albumu. Pierwszą zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa jest romantyczny singiel “Your Kiss”.

Tomek Ziętek to aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”.

Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu. 

fot. okładka singla

Teraz Tomek dołączył do grona artystów wytwórni Kayax i pracuje nad swoimi debiutanckim, solowym albumem. Wydawnictwo utrzymane będzie w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami bluesa, folku oraz country. Premiera zapowiedziana jest na późną jesień 2023 roku, ale już teraz możemy posłuchać zapowiedzi albumu – romantycznego singla “Your Kiss”.

Tomek Ziętek o utworze “Your Kiss”:

“Your Kiss” to szczególny dla mnie utwór, bo pierwszy który ukończyłem. Zwykle najpierw tworzę muzykę, a tekst powstaje później. W tym przypadku było odwrotnie. Najpierw wpadł mi w ręce wiersz, a później powstała do niego muzyka. Mam sentyment do tego utworu, przeleżał w przysłowiowej szufladzie i cieszę się, że w końcu możecie go posłuchać.

 

 

Leave a Reply