“Leśna Muzyka” Dawida Podsiadły platynowa! Zapowiedź wydania winylowego

Dawid Podsiadło zapowiada limitowaną edycję pierwszego albumu koncertowego w wersji winylowej. Premiera 25 sierpnia 2023.

Oprócz certyfikatu album otrzymał też Fryderyka 2023 w kategorii “Najlepsze nagranie koncertowe”. Z okazji tych wyróżnień powstał starannie zaprojektowany box, który zawiera dwie płyty oraz stylowy album ze zdjęciami z trasy autorstwa Michała Murawskiego. Album jest zapisem wyjątkowej trasy koncertowej, która początkowo miała potrwać 6 miesięcy, a trwała 17, obejmując 57 koncertów w 16 miastach. Na trackliście znajdziemy koncertowe wersje singli, które okupowały pierwsze miejsca na airplay’ach, m.in. „Małomiasteczkowy”, „W dobrą stronę”, czy „Trofea”.

fot. materiały prasowe

„Bardzo się cieszę, że nasza praca na próbach, nasze przygotowania do trasy i to, jak te koncerty wyszły, zostało najpierw nagrodzone Fryderykiem, a potem jeszcze Platynową Płytą. To wspaniałe. Dziękujemy naszym odbiorcom. Ta limitowana edycja winylowa jest swego rodzaju zwieńczeniem tego wspaniałego projektu, który przerabiał plastik i sadził drzewa, jak to powinna czynić Leśna Muzyka.” – mówi Podsiadło.

Tym, którzy tęsknią za tymi wyjątkowymi koncertami przypominamy, że już 26 sierpnia Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Narodowym. A tym, którzy nie mogą się już doczekać, tym bardziej polecamy to szczególne, koncertowe wydawnictwo.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply