Brodka, Błażej Król, Igo i Miuosh w coverze “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”

Utwór “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” doczekał się nowej aranżacji. Tym razem przebój Skaldów wzięli na warsztat Brodka, Błażej Król, Igo oraz Miuosh. Światło dzienne ujrzał właśnie teledysk do ich wspólnego utworu, stworzony przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

fot. materiały prasowe

Dwa lata temu zaproszono Sanah, Artura Rojka, Vito Bambino oraz Kwiat Jabłoni do stworzenia reinterpretacji utworu “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Nowa wersja spotkała się z olbrzymim entuzjazmem, dlatego postanowiono nawiązać kolejną wyjątkową kolaborację. W tegorocznym składzie znalazła się Brodka – artystka konceptualna, która definiuje się na nowo z każdym kolejnym albumem, niezwykle utalentowany tekściarz, kompozytor i wokalista – Błażej Król, jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce – Igo oraz Miuosh – raper i producent, który nie boi się realizować nawet najodważniejszych artystycznych projektów. Każdy z zaangażowanych artystów wykonał swoją część we własnym stylu. W ten sposób powstał utwór będący połączeniem czterech muzycznych światów, zarówno na płaszczyźnie wokalnej, jak i wizualnej.

Nowa wersja przeboju “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” będzie pewnie sporym zaskoczeniem dla fanów oryginału. Producenci Jakub Galiński i Dominik Trębski nadali utworowi bardzo nowoczesnego i odważnego charakteru, co doskonale współgra z tegorocznym teledyskiem. Światy zaprezentowane w klipie stworzone zostały bowiem przy użyciu sztucznej inteligencji, a wymieszanie efektów wizualnych wygenerowanych przez AI z realistycznymi ujęciami pozwoliło stworzyć autentyczne, eklektyczne i intrygujące przedstawienie każdego artysty. Teledysk do „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” to zdecydowanie więcej niż tylko wideo – to wynik nieustannego poszukiwania idealnego połączenia sztuki i technologii, którego celem jest zrewolucjonizowanie przyszłości sztuki wizualnej.

Kampania z wykorzystaniem nowej wersji utworu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” zaplanowana została wielokanałowo. Obejmie m.in. YouTube, Instagram, Facebooka, TikToka, Snapchata oraz działania z influencerami.

 

Leave a Reply