Beata Kot z pozytywnym utworem “Bywa”!

“Bywa” to nowa propozycja Beaty Kot, która ma zachęcić do dostrzegania pozytywnych stron życia. Producentem singla jest Robert Madziarz. Do piosenki powstał teledysk.

Bywa” jest opowieścią artystki o jej doświadczeniach życiowych i przemianach emocjonalnych. Ma zachęcić słuchacza do dostrzegania dobrych stron życia, do podejmowania wyzwań. W tekście autorka skłania do refleksji – czy robimy to czego chcemy, czy mamy odwagę spełniać marzenia i realizować zamierzenia? Podpowiada, że jest jeszcze wiele możliwości, wystarczy śmiałość w podjęciu decyzji. Pamiętać należy, że człowiek spełniony to człowiek szczęśliwy.

fot. materiały prasowe

 

Beata Kot, na co dzień śpiewająca w częstochowskim “STUDIO PIOSENKI METRO“, przedstawia drugi singiel zatytułowany “Bywa“. Utwór z pozytywnym przesłaniem, którego autorką tekstu jest sama artystka, muzykę zaś skomponowała przy współpracy z producentem muzycznym Robertem Madziarzem, odpowiadający za całe instrumentarium. Twórca zajął się aranżacją i produkcją muzyczną w Sound Travel Studio.

Do piosenki powstał również teledysk (u boku artystki wystąpił Konrad Wojnar), którego producentem jest Adam Zarzycki.

 

Leave a Reply