Karolina LINA Jarzyńska prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “Ty i ja”

14 lipca odbyła się premiera nowego singla “Ty i ja” Karoliny LINY Jarzyńskiej, do którego powstał teledysk. Tydzień później artystka wystąpiła na Festiwalu Jabłonki Swawole w Toruniu.

Ty i ja“, to ubrany w pop-rockowy płaszcz utwór, traktujący o tym, że nieodłącznym elementem każdej relacji romantycznej jest ryzyko. Nie ma uniwersalnego szablonu, który mógłby zapewnić szczęśliwe zakończenia. Ważnym jest, aby otworzyć się na każdy scenariusz, a gdy odniesiemy porażkę, wynieść z relacji nie tylko lekcję, ale również najpiękniejsze wspomnienia.

“Leżało w szufladzie dojrzewając jak dobre wino. I w końcu można skonsumować. Oddaję w Wasze ręce (uszy i oczy) “Ty i ja”, które wyszponciliśmy z Grześkiem Kowalskim. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Słuchajta aż zwiędnieta.” – LINA

fot. materiały prasowe

LINA, czyli Karolina Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”. Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Wciąż prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem.

*****

Muzyka/produkcja – Grzegorz Kowalski

Tekst – LINA

Mix & Mastering – Jakub Krukowski (Sound & Wave Studio)

 

Leave a Reply