sanah i harleyowcy w teledysku do utworu “Pocałunki”!

Na miesiąc przed pierwszym występem w Chorzowie, sanah dzieli się nową kompozycją do wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Piosence towarzyszy teledysk, w którym występują… harleyowcy.

Połączenie poezji z muzyką country? sanah po raz kolejny udowadnia, że z pozoru bardzo niestandardowa kombinacja, w jej wykonaniu brzmi jak odkrycie, którego każdy z nas potrzebował. „Pocałunki” (M. Pawlikowska-Jasnorzewska) to wzruszający tekst i muzyka, która porywa od pierwszych dźwięków.

Pocałunki dla Was słuchających. Dziękuję, że jesteście ze mną wciąż! Zainspirowałam się interpretacją tego pięknego tekstu w wykonaniu Ewy Demarczyk. Bardzo chciałam napisać do niego własną melodię i tak oto powstały moje „Pocałunki” – powiedziała sanah. 

fot. materiały prasowe

Przypomnijmy, że artystka w tym roku wystąpi na 3 koncertach stadionowych. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Śląskim już 15 sierpnia, następnie sanah pojawi się w Gdańsku (8 września – SOLD OUT), a 2 tygodnie później w Warszawie na PGE Narodowym (SOLD OUT). Łącznie wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

 

Specjalny mural sanah “Uczta nad ucztami” w Katowicach!

Leave a Reply