Pop-rockowy klimat lat 90. Brevka prezentuje utwór “Sam na sam”!

Brevka powraca w doskonałym stylu. Potwierdzeniem tego jest jej nowy utwór “Sam na sam”, do którego powstał teledysk.

Sam na sam” to idealna propozycja dla miłośników popowo-alternatywnych brzmień. Singiel został wyprodukowany przez Przemka Puka odpowiedzialnego za wiele radiowych przebojów.

Swoją muzyką artystka chciałaby połączyć pokolenia, wiążąc ze sobą klasyczne brzmienia z nowoczesnymi elementami. Jej twórczość nie jest oczywista, wieloznaczna i dająca pole do interpretacji. Zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo Brevka odnajduje się w latach 90-tych.

fot. materiały prasowe

 

“Sam na sam” to utwór z kategorii pop-rock w nowoczesnym i jednocześnie alternatywnym wydaniu.

„Każdy potrzebuje chwili dla siebie, momentu na złapanie oddechu, od codziennych obowiązków, pracy czy relacji międzyludzkich. „Sam na sam” jest wołaniem o czas, którego coraz częściej nam brakuje. Jest prośbą o zatrzymanie się i dostrzeżenie potrzeb drugiego człowieka” – dodaje artystka.

Paulina Solska, czyli Brevka, jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Wkroczyła na rynek muzyczny w zeszłym roku, współtworząc autorskie single we współpracy z mistrzem gitary Jackiem Królikiem. Uczestniczka i koordynatorka warsztatów tekściarskich TekstMisja organizowanych przez ZAiKS. Ma za sobą występ na PGE Narodowym podczas Wielkiego Grania, gdzie wystąpiła u boku m.in. Joanny „Rudej” Lazer z Red Lips, Dody, Urszuli, Lady Pank czy Michała Wiśniewskiego. Obecnie pracuje nad kolejnymi singlami z producentem gwiazd Przemkiem Pukiem oraz nad występami na żywo.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply