Kasia Lins i WaluśKraksaKryzys w utworze “Do śmierci mamy czas”

„Do śmierci mamy czas” to drugi utwór zapowiadający nowy album Kasi Lins. Gościnnie w utworze pojawił się WaluśKraksaKryzys.

Po trzyletniej przerwie wydawniczej, Kasia Lins powróciła z singlem „Po trupach do Ciebie”, do którego powstał klimatyczny klip rodem z kina akcji, w którym artystce partneruje Szczyl.

fot. Wiktor Malinowski

Teraz Kasia zaprezentowała kolejną odsłonę nadchodzącego albumu, czyli nieoczywistym duetem z reprezentantem polskiej sceny niezależnej, najgłośniejszym rockowym debiutem ostatniego czasu, WalusiemKraksąKryzys.

Do śmierci mamy czas” to kontynuacja rozpoczętej od pierwszego singla opowieści o zawiłej, toksycznej relacji, podszytej mroczną tajemnicą i motywem śmierci.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii samej Kasi oraz Karola Łakomca, w którym dwójka rannych, zakrwawionych przestępców ucieka ze skradzionym łupem brzegiem morza.

Kasia Lins przyzwyczaiła swoich fanów do albumów konceptualnych. Tym razem wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Trzecia płyta artystki zaplanowana jest na jesień bieżącego roku.

 

 

Leave a Reply