Piotr Damasiewicz & Dominik Wania z albumem “The Way, The Truth, The Life”. Posłuchaj utworu “DON’T GO”

“The Way, The Truth, The Life” to tytuł albumu wyjątkowego duetu – Piotra Damasiewicza i Dominika Wani. Nowym singlem promującym to wydarzenie jest utwór “DON’T GO”.

Muzyka duetu to zaadaptowane przez muzyków pieśni autorstwa Artura Olendra, który jest jednocześnie producentem i wydawcą projektu pod szyldem swojej fundacji Buen Camino. Materiały został nagrany w ubiegłym roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia S1 im. Witolda Lutosławskiego.

Wybór sali Studia Koncertowego Polskiego Radia S1 im. Witolda Lutosławskiego do rejestracji albumu była nie bez znaczenia, ponieważ muzyka jaką prezentują artyści w pełni koresponduje do sal tego formatu.

fot. okładka płyty

Na album składa się 16 impresji mających swoją zwartą całość i formę. Muzyka jaką prezentują artyści ma charakter uroczysty i w pełni współgra z dużymi salami koncertowymi, korzystając z przestrzeni i szerokiego brzmienia jakie posiada koncertowy fortepian Dominika Wani i akustyczna trąbka Piotra Damasiewicza. 

Jest to muzyka inspirowana treściami ewangelicznymi, zapraszająca do podróży w głąb sfery duchowości i medytacji nad sprawami fundamentalnymi takimi jak: Bóg, Prawda, Piękno i Dobro.

Album “The Way, The Truth, The Life” ukazał się w formie 2CD.

Cały materiał jest dostępny do odsłuchu na wszystkich platformach streamingowych, m.in. na Spotify.

 

Leave a Reply