Lekkość i wakacyjny vibe. Monika Szostak prezentuje utwór “Nie ma mnie dla Ciebie”

“Nie ma mnie dla Ciebie” to premierowy singiel Moniki Szostak. Wokalistka, która wystąpiła w II edycji The Voice of Poland, powraca z przebojowym utworem, kryjącym w sobie głębszy przekaz.

Utwór “Nie ma mnie dla Ciebie” to gorzkie słowa o słodkim zabarwieniu, ale kończące się happy’endem. Gorzka historia, która przedstawia toksyczną relację, miłość/przyjaźń pozornie bliskich sobie osób. Pozornie, ponieważ jedna z nich chce prawdziwego zaangażowania i uczucia, ale dla drugiej, niedojrzałej osoby jest to swojego rodzaju “gra” i zabawa uczuciami. Ciągłe niezdecydowanie i niestabilność emocjonalna relacji doprowadza nas do poważnych przemyśleń i powiedzenia kategorycznego STOP. Dosyć poświęcania siebie i swojego życia, dla kogoś kto nie wie czego chce i nie docenia tego kim jesteśmy.

fot. materiały prasowe

Słodkie zabarwienie, to muzyka i teledysk, które nadają utworowi lekkości oraz wakacyjnego vibe’u.

Chcę, żeby utwór „Nie ma mnie dla ciebie” dodał siły każdej kobiecie, która znalazła się w takiej sytuacji. Często wydaje nam się, że to koniec świata i nie znajdziemy szczęścia, podczas gdy to szczęście mamy w sobie! Dzięki takim trudnym doświadczeniom mamy szansę zawalczyć i poznać prawdziwą siebie, pokochać nasze prawdziwe JA i docenić to jakimi pięknymi istotami jesteśmy. Przesłaniem tego utworu jest to aby znaleźć w sobie odwagę i powiedzieć stop toksycznej relacji, która działa na nas destrukcyjnie, zabiera radość, powoduje wahania nastroju, strach przed odrzuceniem. – Monika Szostak

*****

Monika Szostak śpiewa odkąd pamięta. To zawsze była jej największa pasja, ale dopiero w wieku 11 lat świadomie zaczęła uczyć się emisji głosu na profesjonalnych lekcjach śpiewu.  W wieku 16 lat wzięła udział w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”, w którym pod okiem trenerki Patrycji Markowskiej szkoliła swój warsztat wokalny oraz nabyła nowe umiejętności sceniczne. Swoją przygodę z programem zakończyła na etapie nokautów. Wokalistka jest także absolwentką Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie na wydziale instrumentalnym – pianino. Rozwijała się także w grupie wokalno- aktorskiej Teatru Buffo. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów muzycznych na szczeblach niższych, jak i ogólnokrajowych czy międzynarodowych.

W 2021 roku zadebiutowała na scenie Polskiego Radia Trójka w koncercie pt. “Późni wnukowie śpiewają Norwida” zorganizowanego przez Fundację “Sztafeta” z okazji 200 rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida. Aranżację piosenki do wiersza poety “W Weronie” stworzyła we współpracy z pianistą Grzegorzem Kasperczykiem. Później z tym samym koncertem w nieco okrojonym składzie wystąpiła w Kancelarii Premiera z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obecnie szkoli swoja technikę wokalną pod okiem Agaty Wrońskiej oraz intensywnie pracuje nad swoim autorskim materiałem.

Słuchaj utworu “Nie ma mnie dla Ciebie” w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/MonikaSzostakNieMaMnie

 

Leave a Reply