Daria Zawiałow z utworem “Złamane serce jest OK”

“Złamane serce jest OK” to kontynuacja “FIFI HOLYWOOD”, poprzedniego singla Darii Zawiałow.

Złamane serce jest OK” to nowy utwór zapowiadający czwarty album artystki, który jest powrotem do rockowych, gitarowych brzmień. Kolejny singiel z rozdziału 92’ wizualnie i koncepcyjnie kontynuuje podróż rozpoczętą w „FIFI HOLLYWOOD” – utworze, który w ciągu trzech tygodni zdążył zagościć na wszystkich największych listach przebojów, a w serwisach streamingowych został odsłuchany ponad 2 milony razy.

fot. Karol Gustavv

Tytuł nowej piosenki Darii wzbudził wiele emocji wśród fanów, którzy zaczęli się zastanawiać czy jest on faktycznym odzwierciedleniem tego co dzieje się obecnie w życiu prywatnym wokalistki. Daria odniosła się do tego krótko w swoich mediach społecznościowych:

Co do tytułu… moje serce jest w kondycji doskonałej. Zakochane i szczęśliwe. Każdy z nas miał kiedyś złamane serce, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaufajcie!

Klip do utworu „Złamane serce jest OK” został zarejestrowany w Los Angeles na kamerze VHS. Nawiązuje on nie tylko do lat dziewięćdziesiątych, czyli między innymi złotej ery MTV i narodzin grunge’u, ale także do pierwszego albumu artystki – „A Kysz!”. W nowym teledysku Daria pojawia się w czerwonej sukience w groszki z sesji, która promowała debiutancki krążek. Jak opowiada artystka >> ta sukienka wiele widziała i dojrzewałam razem z nią, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia. <<
Oba utwory zostaną zagrane na żywo po raz pierwszy już 3 czerwca na scenie Orange Warsaw Festival. Koncert ten otwiera serię kilku letnich występów Darii na największych festiwalach w Polsce! Oprócz „Złamanego serca” i „FIFI-ego” artystka zaprezentuje tego lata jeszcze kilka niepublikowanych utworów z nadchodzącej płyty, która ukaże się jesienią tego roku.

W międzyczasie została zapowiedziana także trasa koncertowa promująca nowy projekt Darii! TRASA 92’ obejmować będzie sześć koncertów po największych halach koncertowych w Polsce.

 

Leave a Reply