Margaret ogłasza MTV Unplugged Tour. “Reksiu” trzecim klipem z albumu live!

Margaret świętuje dekadę obecności na scenie. Z tej okazji artystka nie tylko wydała album w kultowej formule MTV UNPLUGGED, ale przygotowała również trasę koncertową, a na kanał YouTube trafił singlowy “Reksiu” w nowej kubańskiej aranżacji.

Począwszy od 13 października największe hity artystki wybrzmią z nową energią w akustycznej, kubańskiej odsłonie i w towarzystwie 14-osobowego zespołu znakomitych instrumentalistów. Na kanwie płyty “MTV UNPLUGGED MARGARET“, będącej zapisem grudniowego koncertu w warszawskim Teatro Cubano, wokalistka zagra 5 koncertów w całej Polsce, przenosząc zgromadzoną publiczność do barwnej i słonecznej Havany.

fot. materiały prasowe

 

Bogato aranżowane występy odbędą się kolejno we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, a każdy z nich będzie się charakteryzował wyjątkową atmosferą muzycznego ciepła, bliskości oraz intymności.

13.10 Wrocław, Zaklęte Rewiry

14.10 Warszawa, Praga Centrum

15.10 Kraków, Kamienna 12

18.10 Poznań, Tama

19.10 Gdańsk, Stary Maneż

Równocześnie ze startem sprzedaży biletów na oficjalny kanał artystki trafił ostatni singiel promujący “MTV UNPLUGGED MARGARET”, czyli akustyczna wersja “Reksiu” z gościnnym udziałem Otsochodzi.

 

 

 

Leave a Reply