Daria Zawiałow i jej “FIFI HOLLYWOOD”!

Daria Zawiałow powraca po krótkiej przerwie artystycznej. Nowy singiel prosto z samego Hollywood to zapowiedź kolejnego albumu. “FIFI HOLLYWOOD” wraz z filmowym klipem można obejrzeć na naszym portalu.

Klip oraz zdjęcia promujące „FIFI HOLLYWOOD” z rozdziału ‘92 powstały właśnie w Los Angeles, do którego Daria bezpośrednio odwołuje się w refrenie. Piosence towarzyszy filmowy teledysk, gdzie Miasto Aniołów – drugoplanowego bohatera, widzimy w nieco brudniejszej i bardziej surowej perspektywie, niż zazwyczaj.

fot. Karol Gustavv

Sam utwór to pierwszy owoc współpracy Darii z producentem Bartkiem Dziedzicem, który jest również odpowiedzialny za pozostałe piosenki z nowego albumu. Bartek stoi za sukcesem takich albumów, jak „Granda” Brodki, „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło czy przeboju Orkiestry Męskiego Grania „I Ciebie też, bardzo!”. Współpraca z Bartkiem to dla Darii wyjście ze strefy komfortu, jaką była do tej pory współpraca z jej przyjacielem – Michałem Kushem.

Przerwa, nowe inspiracje i nowy producent, to wszystko równa się – nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana – tego właśnie można spodziewać się po nowym materiale. Jak zapowiada Daria – teksty na nowym albumie będą bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka. Artystka postanowiła wyjść tym razem z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.

Nowego singla i kilka innych utworów z nowej płyty Daria Zawiałow zaprezentuje na kilku letnich koncertach:
3.06 – Orange Warsaw Festiwal
4.08 – Letnie Brzmienia, Łódź
12.08 – Wrocław, Męskie Granie
26.08 – Żywiec, Męskie Granie

 

Leave a Reply