Dawid Podsiadło wystąpi na Olsztyn Green Festival 2023

Po 5 latach na scenę Olsztyn Green Festival powróci Dawid Podsiadło. Jeden z najpiękniejszych polskich festiwali odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r. Podczas wydarzenia wystąpią również: Zalewski śpiewa Niemena, Kacperczyk, Brodka, Nosowska oraz Karaś/Rogucki. 

​​​​​​​W programie 9. edycji Olsztyn Green Festival znalazły się aż 24 koncerty największych gwiazd polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. 

– Przez ostatnie 5 lat mnóstwo się zmieniło – Olsztyn Green Festival z “dobrze rokującego lokalnego festiwalu” stał się jednym z najbardziej lubianych i klimatycznych festiwali w Polsce. A Dawid Podsiadło ze świetnego młodego piosenkarza stał się gigantem, ikoną, prawdopodobnie największą gwiazdą polskiej muzyki w nowym millennium. Takie połączenie oznacza festiwalowe wydarzenie roku! – zapowiadają Anna Pruszyńska i Jacek Zmiczerewski z Agory, organizatorzy imprezy.  

Olsztyn Green Festival co roku odbywa w plenerze, w pięknej scenerii Jeziora Ukiel, wśród plaż, zieleni i drzew. To festiwal muzyki i tzw. zielonego stylu życia, który o9 lat ściąga do Olsztyna 30-tysięczną widownię. Misją i zadaniem imprezy jest popularyzacja zrównoważonego rozwoju i walki o ekologię. To idealna propozycja dla osób, które cenią kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, relaks nad jeziorem – plan na przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń!

 

Olsztyn Green Festival 2022 [RELACJA + FOTO]

Leave a Reply