KIWI i jej nowy utwór “Kruszysz”

KIWI zaprezentowała nowy utwór “Kruszysz”. Rok temu zadebiutowała dobrze przyjętym albumem “Pętla”, a dziś prezentuje singiel, którym zapowiada swój nowy materiał.

“Kruszysz” to połączenie hipnotyzującego brzmienia i charakterystycznego wokalu KIWI.

“Kruszysz” to kolejny efekt współpracy KIWI z duetem producenckim SARAPATA. Autorką tekstu oraz kompozycji jest KIWI, a nad produkcją czuwała wspólnie z Michałem i Mateuszem. Artyści pracowali już razem przy wcześniejszym wydawnictwie artystki, które zyskało ogromną przychylność fanów i krytyków.

Premierowemu numerowi towarzyszy klimatyczny klip stworzony przez Natalię Pośnik (Art Director & DOP) oraz Izabelę Zubrycką (Dir). Obraz jest już dostępny na kanale YouTube KIWI.

fot. materiały prasowe

KIWI – jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny muzycznej, podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym singlem. Numer “Kruszysz” jest zapowiedzią nadchodzącego materiału artystki, który ukaże się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą KIWI współpracuje do początku swojej kariery. Premierowy utwór jest połączeniem hipnotyzującego brzmienia z charakterystycznym wokalem artystki. Kruszysz to mocne (od)loty i bolesne upadki. Zakazane motyle w brzuchu, które czujemy z różnych powodów – komentuje KIWI.

 

Leave a Reply