15 lat po premierze. Duet Plastic z utworem “Do Something”

“Do Something” to pierwsze wydanie archiwalnego utworu zespołu Plastic, wykonanego w polskich preselekcjach Eurowizji 2008, które ukazuje się dokładnie w 15. rocznicę tego wydarzenia.

Archiwalnym wydawnictwem „DO SOMETHING” Plastic rozpoczyna świętowanie swojego 20-lecia. To utwór bardzo ważny dla historii zespołu, jednak nie znalazł się na żadnym z jego albumów i nie trafił wcześniej do serwisów streamingowych. 15. rocznica występu w preselekcjach konkursu Eurowizji staje się do tego dobrą okazją. Jest to niespodzianka dla fanów, którzy wciąż pytają o tę piosenkę.

fot. materiały prasowe

Fani Eurowizji należą do najbardziej zaangażowanych i wiernych fanów muzyki na świecie. Wielu z nich należy do grupy naszych najlepszych fanów. Wciąż pamiętają nasz występ w preselekcjach konkursu w 2008 roku – zostali z nami do dziś, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Tym wydawnictwem chcieliśmy im po prostu podziękować. Z „Do Something” wiążą się bardzo miłe wspomnienia. Rozpoczynamy więc w ten sposób cały rok wspominania i świętowania 20-lecia powstania zespołu Plastic. Będzie więcej niespodzianek – mówią Aga Burcan i Paweł Radziszewski.

*****

 „DO SOMETHING” to pozytywny, energetyczny singiel, a ponadto piosenka z ekologicznymi inklinacjami, motywująca do działania.

DO SOMETHING” to nie tylko piosenka, to misja specjalna. Chcemy sprowokować ludzkość do działania. To może być ratowanie białych niedźwiedzi, wypad z kumplem na piwo lub do kina, segregowanie śmieci, uśmiech do nieznajomego, puszczanie latawca, lomofota z biodra i stanie na głowie. Wszystko jedno czy to będzie szczytne działanie związane z ratowaniem planety Ziemia, czy coś błahego i zabawnego zarazem. Byle nie siedzieć na tyłku i nie narzekać, że nic się nie dzieje. Zrób coś ze swoim życiem! Nie poddawaj się! Wszystko jest w naszych rękach! – komentują muzycy.

 

Leave a Reply