Kołdra prezentuje singiel “Coaching”. Zapowiedź albumu “KORPO DIEM”!

“Coaching” to najnowsza propozycja zespołu Kołdra! Utwór zapowiada ich album “KORPO DIEM”, który wkrótce ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

“Coaching” zespołu Kołdra to trip-hop’owe opowiadanie o zrywie i spadku energetycznym przytłoczonego wymaganiami i oczekiwaniami człowieka. Muzyka i słowa wzajemnie na siebie oddziaływają w interpretacyjnej spirali emocji.

Droga pełna sukcesów, rekordowe wyniki i podziw otoczenia dzięki umiejętności zaginania czasoprzestrzeni. To wszystko możliwe dzięki sesjom coachingowym. Bo kim jesteś? Jesteś ZWYCIĘZCĄ!

fot. Piotr Kuc

 

W tym momencie można się obudzić, a zamiast jaskrawych barw tęczy wpuścić do pokoju szarą rzeczywistość i razem z nią zalec na kanapie w paraliżującej umysł i ciało prokrastynacji – tej wynikającej z depresji, tudzież przez przytłaczające poczucie presji na ciągły, intensywny samorozwój, najlepiej w wielu dziedzinach naraz.

Na szczęście zdrowie psychiczne przestaje być tematem tabu. Zaczynamy inaczej widzieć „lenia” z wierszyka Jana Brzechwy – nie jest to już postać o jednoznacznie pejoratywnym zabarwieniu (zresztą lenistwo często bywa czynnikiem wspomagającym rozwój w myśl zasady „co by tu zrobić, żeby się nie narobić”).

Uczucie zastopowania, tkwienia w miejscu, bezsensu podejmowania działań i ogromnego wysiłku w „małych”, codziennych czynnościach to znak, że może potrzebna być pomoc zewnętrzna tj. coaching albo psychoterapia. Zawsze jednak powinna być to świadoma przemiana z uważnym działaniem.

*****

Zespół Kołdra:
Agnieszka Frączyk – wokal, skrzypce
Jakub Chrobak – gitara elektryczna
Michał Olejnik – instr. klawiszowe
Piotr Gil – kontrabas
Michał Małkowicz – perkusja

Słuchaj singla “Coaching” w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/coaching

 

Leave a Reply