ANOWA z osobistym utworem “Patrzeć”

“Patrzeć” to najnowszy singiel wokalistki występującej pod pseudonimem artystycznym – ANOWA. Już wkrótce ukaże się cały album artystki.

fot. Joanna Targosz

Emocjonalny tekst utworu został podany z charakterystyczną dla wokalistki niebanalną linią melodyczną. Całość podkreśla oszczędne video: czarno-białe, proste w treści i zarejestrowane metodą “one shot”.

Pisałam tekst do mojej utraconej miłości, jednak przez ostatni rok działo się w moim życiu tak wiele, że jego znaczenie bardzo ewoluowało. Kiedy tłumaczyłam go na język francuski, przyszła do mnie interpretacja monologu skierowanego do najwyższej istoty, a przy kręceniu video miałam też myśl o śpiewaniu do samej siebie. Mam nadzieję, że każdy znajdzie swój moment na wsłuchanie się w ten utwór i na swoją osobistą interpretacje fragmentu refrenu, który mnie najbardziej porusza: „To ja, najlepsza, jaką dzisiaj masz. Ja, najlepsza, wciąż mnie mało znasz. Ja, najlepsza, której nie kochałeś kilka długich lat.” – ANOWA

Wokalistka zakończyła prace nad całym albumem. Powstały różnorodne opowieści o kobietach, uczuciach i emocjach. Znajdą się na nim zarówno ballady, jak i utwory z bardziej rytmicznym flow. ANOWA jest autorką muzyki i wszystkich tekstów. Cała płyta ukaże się 13 marca pod naszym patronatem medialnym.

Słuchaj utworu “Patrzeć” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/anowapatrzec

 

Leave a Reply