Rockowy zespół Let See Thin z debiutanckim albumem “2 Years 2 Late”

“2 Years 2 Late” to tytuł debiutanckiej płyty łódzkiego zespołu Let See Thin. Grupa porusza się w szerokim nurcie muzyki rockowej.

Let See Thin to zespół muzyczny utworzony w 2018 roku w Łodzi, grający muzykę  z pogranicza rocka i art rocka, wzbogaconego o akcenty elektroniczne.

Od pierwszego oficjalnego występu przed szerszą publicznością, który miał miejsce na początku 2019 roku w ramach imprezy „Prog On Days”, zespół koncertuje na terenie całego kraju w ramach wszelkiego rodzaju festiwali, imprez plenerowych i na scenach klubowych.

fot. materiały prasowe

 

Okres pandemii wykorzystany został na zarejestrowanie materiału, co zaowocowało wydaniem debiutanckiego albumu pt. „2 Years 2 Late”, na którym znalazło się osiem autorskich kompozycji.

W kwietniu 2021, płyta ukazała się w formie fizycznej nakładem irlandzkiej wytwórni Progressive Gears Records i została bardzo pozytywnie zrecenzowana przez krytyków muzycznych, nie tylko w Polsce, ale także w wielu europejskich krajach. 2023 rok Let See Thin rozpoczyna pracą nad nowym materiałem, kierując się niezmiennie tą samą filozofią – „Czuć się dobrze we własnej skórze” i emitować pozytywną energię muzyczną!

*****

SKŁAD:

Łukasz Woszczyński (wokal)

Przemek Kaźmierski (perkusja)

Michał Dziomdziora (bass)

Paweł Wężyk (instrumenty klawiszowe)

Maciej Włodarczyk (gitara elektryczna)

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply